Çayyolu

Alacaatlı Mah. Alacaatlı Cad. No : 15

Siteler

Demirhendek Cad. No : 132

Gülveren

Anayurt Mah. Plevne Cad. No : 300

Hakkımızda

Ertonga ailesi olarak evinizin ofisinizin ve bahçelerinizin mobilyaları ile her köşesinde tarzınızı ve şıklığınızı yansıtmanıza yardımcı olabiliryoruz. Ertongalar 1979 yılından itibaren hizmet veren ve bir çok başarılı projeler ile profesyonelliğini kanıtlamış bir firmadır. Sadece Ankara’ da şubeleri olan Ertonga ekibi Türkiye geneline hitap ederek bir çok farklı projeye örnek vermek gerekirse; avm ortak alan ve dış mekan mobilyaları, otel dış mekan ve ortak alan mobilyaları, kafe – restoran iç mekan ve dış mekan mobilyaları ile şıklığı ve kaliteyi sevenlerin yanında yer almaktadır.

İç mekan mobilyaları ile özel imalat ve üst düzey profesyonel ekibi ile sizlere ve ihtiyaçlarınıza hitap ederek, sandalye, masa, ortak alanlar gibi tüm mobilyalarınızı sizin yanınızda oluyoruz.

Dış mekan ürünlerde yani bahçe mobilyaları, bahçe oturma grupları, bahçe masa – sandalyeleri yanı sıra şezlong, şemsiye gibi bir çok talebinize en özel ve farklı ürünler ile hitap etmektedir. Dış mekan ürünleri hem ithal hem de yerli imalat ile sektörünün önde gelen isimleri ile çalışmaktadır. Bahçe mobilyalarında da yine dünyaca ünlü markalardan Rehau, Viro ve Ecolyne gibi firmaların ham maddeleri kullanılmaktadır.

Bahçe mobilyalarının vazgeçilmez ve en şıklarından olan teak ağaçlarından yapılan mobilyalar hem şıklığı ve zerafeti hemde kalitesi ile göz dolduruyor. Teak ağaçlarından yapılan bahçe mobilyalarının hepsi devlet lisanslı ormanlardan kesilerek, ileri teknoloji kurutma yöntemleri ile bahçelerinize ve tarzınıza en uygun hale getirilir. Böylece hem şık hemde modern tasarımlı bahçe mobilyalarına sahip olmanızı sağlarız. Bahçe mobilyasında teak bahçe mobilyaları en uzun soluklu olan ürünler arasında yer almaktadır.

Bahçe mobilyalarında geniş ürün yelpazesine sahip olduğumuz için sadece teak bahçe mobilyaları arasından seçim yapmak zorunda değilsiniz. İsterseniz bahçenizde daha hafif olan alüminyum bahçe mobilyaları yada sentetik rattan bahçe mobilyaları da tercih edebilirsiniz. Bahçelerinizi hem sıradanlıktan kurarak modern tasarımlı bahçe mobilyalarını tercih edersiniz hem de kalite ve konforunuzdan ödün vermeden seçimler yapmanızı sağlıyoruz.

Her sezon yenilenen koleksiyonlar ve tasarımlar ile sizlere ve bahçelerinize hem şıklığı hem de konforu taşımaya devam ediyoruz. Bu sezonda sizi bekliyoruz.

Our Brands

X